Stylowy Kwadrat Showroom wnętrzarski

Showroom wnętrzarski

Strona główna > Lumeego Candles

Lumeego Candles

Zapraszamy do świata Świec LUMEEGO

100% ECO WOSK SOJOWY . LUMEEGO Candles używa tylko naturalnego, ekologicznego wosku sojowego, który nie zostawia śladu w środowisku

50% WIĘKSZY CZAS PALENIA Naturalny wosk sojowy jest bardziej wydajny, dlatego świeca LUMEEGO pali się do 50% dłużej, niż porównywalnej wielkości świeca parafinowa.

SZKŁO Aroma Space™ Świece LUMEEGO używają opatentowanej technologii ręcznie wytwarzanego, hartowanego szkła dwuściankowego, dzięki któremu płomień jest w stanie ogrzać większą ilość wosku jednocześnie, uwalniając zapach szybciej i pełniej. Podwójne szkło Aroma Space™ chroni również przed oparzeniem zapewniając pełne bezpieczeństwo naszym klientom.

KNOT Z SUROWEJ BAWEŁNY Knoty używane w świecach LUMEEGO Candles są ręcznie produkowane z ekologicznego papieru i organicznej, niebarwionej bawełny. Jedna osoba z naszego zespołu odpowiada TYLKO za dobór i jakość knotów, ponieważ to knot stanowi serce każdej świecy.

RĘCZNIE WYLEWANE Naturalny wosk używany przez LUMEEGO Candles jest mieszany z naturalnymi olejkami eterycznymi w precyzyjnie dobranych proporcjach, po czym jest ręcznie wlewany do szkła Aroma Space™.

CERTYFIKAT SPA LUMEEGO Candles jest sommelierem zapachów dla wielu prestiżowych SPA i gabinetów odnowy.

100% DO/Z RECYCLINGU Na świecę składa się naturalny, ekologiczny wosk, który wypala się i nie zostawia po sobie śladu, a także papierowo-bawełniany knot oraz szkło - czyli materiały obojętne środowisku. Opakowanie natomiast wytwarzane jest z papieru pochodzącego z recyclingu.

KOCHAMY ZWIERZĘTA! Żaden z elementów tworzących świece LUMEEGO Candles nie był, ani nie będzie testowany na zwierzętach.

BEZPIECZNE DLA DZIECI I ALERGIKÓW Świece LUMEEGO Candles nie zawierają ani nie wytwarzają podczas palenia żadnych substancji szkodliwych, dlatego są bezpieczne dla wszystkich.

KOCHAMY PSZCZOŁY!! Wosk używany w świecach LUMEEGO Candles nie ma nic wspólnego z woskiem pszczelim. Niech pszczoły same cieszą się wytworami swojej pracy.

NIE ZOSTAWIA PLAM Ślady wosku sojowego na ubraniach bez problemu usuniesz wilgotną ściereczką, zupełnie inaczej, niż w przypadku innych typów wosku.

Stylowy Kwadrat

Henryka Dąbrowskiego 13/1
40-032 Katowice
tel. 530 375 044
mail. info@stylowy-kwadrat.pl

© Stylowy Kwadrat. Wszystkie prawa zastrzeżone.